בית > גן אירועים יוקרתי

גן אירועים יוקרתי בלוקיישן מיוחד

מה החשיבות של לוקיישן בבחירת גן אירועים? איזה מרכיבים יכולים להפוך את האירוע ליוקרתי? איך בוחרים גן אירועים?
מתחם יוקרתי ומסודר יכול להתאים לסוגים שונים של אירועים. אפשר להשתמש במתחמים יוקרתיים להפקת אירועים פרטיים כמו חתונות, ברית ובר מצווה, או לנצל את השטח לטובת אירוע עסקי מהסוג של הרמת כוסית, השקת מוצר וערבי גיבוש. עם זאת, בחירה נכונה של גן אירועים מחייבת גם התייחסות לאופי הלוקיישן. המיקום הגיאוגרפי של גן אירועים יוקרתי משפיע על החוויה של האורחים לא פחות מאשר האוכל או העיצוב ולכן כדאי להשקיע בכך מחשבה.

המתכון לאירוע יוקרתי

יש כמה מרכיבים שהם חלק בלתי נפרד מהלוקיישן של גן אירועים יוקרתי. ראשית, כדאי שהמיקום יהיה מיוחד ויצליח לשלב בין אלמנטים של טבע ונוף. גן אירועים כזה יכניס את האורחים לאווירה הנכונה ויגרום להם להשתחרר ולהיות נינוחים. שנית, באירוע יוקרתי השירות חייב להיות מעולה וניכרת תשומת לב לפרטים הקטנים. האקסקלוסיביות של האירוע נקבעת בין היתר לפי פינות הישיבה, עיצוב השולחנות, שביל הכניסה והיחס של המלצרים. רק בגן אירועים שמעוצב לפי המתכון הזה אפשר להגיע לרמה גבוהה של יוקרה וליהנות מחוויה של פעם בחיים.

המחיר לא תמיד קובע

בניגוד למה שנהוג לחשוב, דווקא מחיר גבוה לא בהכרח הופך את גן האירועים ליוקרתי או אקסקלוסיבי. המחיר נקבע לפי פרמטרים של ביקוש והיצע ויש פערים של עשרות אחוזים בין מחירי מנות בקיץ ובחורף. לעומת זאת, בגן אירועים יוקרתי אמיתי מציבים את הפרטים הקטנים בראש סדר העדיפות.

כך מזהים גן אירועים יוקרתי

רק בגן אירועים שהנו יוקרתי באמת מנצלים את הטבע ואת הנוף על מנת ליצור אווירה מרעננת ולגוון את השגרה. בעיקר כאשר גן האירועים ממוקם בסביבה ייחודית ומוקף בתפאורה טבעית מרתקת – אחרת האירוע, מושקע ככל שיהיה, יקבל גוון שגרתי יחסית.
מבחינת בעל האירוע, הטיפ החשוב ביותר הוא לבדוק לא רק את מחיר המנות אלא גם את המתחם ואת מה כל מה שיש מסביבו. את זה ניתן לעשות באמצעות סיור מקדים בגן האירועים, בחינת הנוף והאווירה ובעזרת התייעצות עם אנשי מקצוע.
במילים אחרות – לאירוע יוקרתי בגן אירועים, מומלץ להגדיר סדר עדיפויות ברור ולתכנן אירוע כזה שישאיר את האורחים עם טעם של עוד.

לפרטים נוספים צרו קשר


#עלהים instagram al hayam


דברו איתנו