בית > אירועים בקיסריה

אירועים בקיסריה

לאחר שהתקבלה ההחלטה לקיים אירוע, אחד מהפרמטרים החשובים ביותר הוא קביעת מיקומו של האירוע.

סוג האירוע אינו משנה, חתונה, אירוע חברה או כל אירוע אחר, אחד מהמקומות הנחשקים ביותר

בארץ לקיום אירועים הוא קיסריה.

 יתרונות לאירועים בקיסריה:

היתרון הבולט ביותר הוא המיקום הגאוגרפי, ממש באמצע הדרך בין תל-אביב לחיפה.

קיסריה קרובה מאוד לכביש החוף ולכן הגישה אליה קלה ונוחה.

בנוסף קיים כמובן הערך ההיסטורי, האותנטי והייחודי, אשר מעניק תחושה של משהו מעבר ל"עוד אירוע", משהו באווירה הכללית קסום ומרתק יותר.

נקודה חשובה נוספת היא יופיו המרהיב של המקום – לאלו אשר חולמים על אירוע איכותי שלא ישכח אין מקום טוב יותר מאשר לעשות את האירוע על רקע הים וחופיה המוזהבים והמהפנטים של קיסריה, על רקע העתיקות, החומות והאבנים הטומנות בחובן היסטוריה שלמה של אלפי שנים. כל אלו יהוו חלק אינטגרלי מהאירוע שלכם, דבר מדהים בפני עצמו.

איזה מקומות יש לאירועים בקיסריה?

מן הסתם, קיימים מספר מקומות בקיסריה בהם ניתן לקיים אירועים שונים עם מגוון פעילויות רחב.

אצלנו ב"על הים" ניתן להפיק את המקסימום שרק אפשר מאירוע על הים. מבחינת המיקום, גן האירועים נמצא ישירות מעל מפרץ קסום, המעניק למקום את אופיו המיוחד.

מן הרגע הראשון ולכל אורך הדרך ילווה אתכם צוות מקצועי ומהימן בעל ניסיון רב בהפקת אירועים מסוגים שונים, חתונות כמו גם אירועי חברה או כל אירוע שיעלה בדמיונכם.

גולת הכותרת היא השף שלנו, אשר יודע להתאים את התפריט באופן אישי לכל אירוע כזה או אחר. תוכלו ליהנות ממגוון עשיר ומפנק של מנות באיכות גבוהה ולא מתפשרת, המורכבות מחומרי הגלם איכותיים וטריים ביותר.

הנגישות למקום נוחה מאוד, קיים שפע של מקומות חנייה ממש בסמוך לגן האירועים.

לסיכום, ב"על הים" תוכלו ליהנות מכל העולמות. גם מיקום מדהים בעל ערך היסטורי, גם ליווי וניהול של צוות מקצועי עד הפרטים הקטנים וגם מאיכות קולינארית מהגבוהות בארץ.

כל שנותר לנו הוא להיפגש באירוע שלכם בקיסריה לחוויה שתעורר את כל החושים. צרו קשר עוד היום וכבר תוכלו להתחיל בהנאה מהפקת אירוע איכותי שלא יישכח.


#עלהים instagram al hayam


דברו איתנו